ANASAYFA YÜZME OKULLARI YETİŞKİN YÜZME KURSLARI HABERLER FOTOĞRAFLAR İLETİŞİM ZİYARETÇİ DEFTERİ
MENÜ
KULÜBÜMÜZ
SPORCU KAYIT FORMU
ANTRENÖRLERİMİZ
MÜSABAKA SONUÇLARI
FAALİYETLER
YÜZME TEKNİKLERİ
MODERN PENTATLON
DUYURU
» BİZİMLE PAYLAŞIN
RESİMLERDEN SEÇMELER

Yeşilova Yüzme Spor Kulübü
ANTRENÖRLERİMİZ
HACI MAZLUM
    1964 yılında Trabzon'da doğdu. İlkokulu Yeşilova Köyünde okuduktan sonra orta ve liseyi Trabzon'da bitirdi. 1984 yılında askerliğini denizci olarak yaptı. 1988 yılında Eskişehir'de açılan 1 aylık antrenörlük kursuna katıldı ve 1. Kademe Antrenör oldu. 1988-2000 yılları arasında Gençlik Spor İl Müdürlüğününün açmış olduğu yüzme yaz kurslarında baş antrenör olarak görev aldı. Havuzun açılışı 1990 yılından itibaren havuzda çalışmaktadır. 1990 yılında Karayollarıspor yüzme branşını açarak 1999 yılına kadar bu kulüpte antrenörlük yaptı. 1999-2004 yılları arasında Trabzonspor'u çalıştırdıktan sonra 2004 yılında Yeşilovaspor yüzme branşını açtı. Halen antrenörlük hayatına Yeşilovaspor Yüzme Kulübünde devam etmektedir.

SELİM MAZLUM

   1983 yılında Trabzon'da doğdu. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu'ndan mezun oldu. Trabzonspor Kulübü'nde 10-12 Yaş Antrenörü, Galatasaray Spor Kulübü'nde Yıldızlar Takım Antrenörü ve Büyük-Genç Yardımcı Antrenörü, İstanbul Yüzme İhtisas Kulübü'nde A-Takım Yardımcı Antrenörü olarak çalıştı. Halen Yeşilovaspor Yüzme Kulübü'nde A Takım Teknik Direktörü olarak çalışmaktadır.

REHA MAZLUM

   1986 yılında Trabzon'da doğdu. 1992 yılında Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu yaz okulları bünyesinde yüzmeye başladı. Yunus Emre Anadolu Lisesi'nden (Tevfik Serdar Anadolu Lisesi) mezun oldu. Yüzmeye Karayollarıspor ve daha sonra Trabzonspor da devam etti. Antrenörlük hayatına Trabzonspor Yüzme Kulübünde başladı. Yeşilovaspor Yüzme Kulübünün açılması ile bu kulübe geçti. Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Mühendisliği Bölümü Doktora yapmaktadır.
ÖMÜR DAYIOĞLU

  1984 yılında  Trabzon'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Trabzon'da tamamladıktan sonra Trabzon Lisesi'nden mezun oldu. Yüzmeye 1992 yılında Karayollarıspor ile başladı. Antrenörlüğe Trabzonspor'da başlayıp Yeşilovaspor  Yüzme Kulübünde devam etmektedir.

SİBEL EMİRZEOĞLU
  1983 yılında Trabzon'da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Trabzon'da tamamlayıp Trabzon Lisesi'nden mezun oldu.  Karayolları ve Trabzonspor kulüplerinde sporculuk yapmış ve Monopalet branşında Türkiye 1.liği, bulunmaktadır.